Letni etap konkursu „Cztery pory roku z MEC Koszalin” za nami

06-10-2017
Wiadomość dodana przez Marcin Ciania
W siedzibie Miejskiej Energetyki Cieplnej wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom II etapu konkursu fotograficznego „Cztery pory roku z MEC Koszalin”. Konkurs, organizowany od lat we współpracy z tygodnikiem „Koszalin naszemiasto.pl” w tym roku zyskał nową formułę. Zastąpił organizowany co roku z okazji urodzin tygodnika spacer fotograficzny z Miejską Energetyką Cieplną.

Według nowych zasad konkurs jest rozstrzygany co kwartał, a wyboru czterech najlepszych zdjęć, wykonanych w poszczególnych porach roku, dokonuje kapituła redakcyjna. Dla najlepszych MEC, jako patron konkursu, przeznacza nagrodę główną w wysokości 750 złotych oraz trzy wyróżnienia w formie nagród rzeczowych.

KLIKNIJ TUTAJ>>> Szczegółowe zasady konkursu

Za nami dwa etapy konkursu: wiosenny i letni. Teraz nagrody odebrali laureaci letniego etapu. Za najlepszą pracę została uznana fotografia Ewy Maliszewskiej. Autorka zdobyła również wyróżnienie za kolejne zdjęcie. Wyróżnienia otrzymali także Anna Klinkosz oraz Tomasz Juszkiewicz.

​KLIKNIJ TUTAJ>>> Zwycięzcy I etapu konkursu

Zdjęcia do trzeciego, jesiennego etapu konkursu można zgłaszać do 1 grudnia, za pośrednictwem strony koszalin.naszemiasto.pl

Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie, 75-111 Koszalin, ul. Łużycka 25A, e-mail: | ©2008-2015 strony www Koszalin
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.