IV Międzynarodowy Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar Miejskiej Energetyki Cieplnej Spółki z o.o.

22-01-2006
Wiadomość dodana przez Aleksandra
W dniach 20-21 stycznia na Politechnice Koszalińskiej przy. ul. Śniadeckich 2 w Koszalinie, odbył się IV Międzynarodowy Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar MEC Koszalin.

Mimo siarczystego mrozu, opadów śniegu i silnego wiatru, coroczny turniej MEC odbył się przy frekwencji zadawalającej organizatora: Akademickiego Klubu Szachowego "Hetman–Politechnika Koszalińska". Dojechali zawodnicy z Ukrainy, Gorzowa Wielkopolskiego, Gdańska , Piły uraz Bydgoszczy. Aury pogodowej przestraszyli się Rosjanie z Kaliningradu – nie przyjechali. Nie zaważyło to na poziomie Turnieju , który trzeba uznać za bardzo wysoki. Dwudniowe zmagania szachistów doceniła Firma MEC fundująca bogactwo nagród, a reprezentowana na uroczystym zakończeniu przez Roberta Manię Z-cę Dyrektora d/s Marketingu i Rozwoju. Rangę Turnieju podkreślili swoją obecnością Wiceprezydent Miasta Koszalina Czesław Kuriata (wytrawny szachista), oraz Prorektor Politechniki Koszalińskiej prof. Michał Jasiulewicz.

Poniżej oficjalny plakat promujący IV Międzynarodowy Noworoczny Turniej Szachowy o Puchar MEC Koszalin.

Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie, 75-111 Koszalin, ul. Łużycka 25A, e-mail: | ©2008-2015 strony www Koszalin
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.