Uczestniczyliśmy w 9. Wielkim Biegu Śniadaniowym

18-06-2018
Wiadomość dodana przez Marcin Ciania
W sobotę odbyła się kolejna – dziewiąta już – edycja rekreacyjnej imprezy „Biegiem po zdrowie”, której organizatorem jest Radio Koszalin. Uczestniczyła w niej Miejska Energetyka Cieplna w Koszalinie. Tegoroczna oprawa była szczególna: świętowano 65-lecie Radia Koszalin, ale przede wszystkim 100-lecie niepodległości Polski. Stąd hasło imprezy: „Bieg dla Niepodległej”.

Na starcie pojawili się nie tylko biegacze – w tym biegu nie chodzi o rezultaty, a o sam udział. Wśród uczestników byli więc piechurzy, rowerzyści, niepełnosprawni, rodziny z dziećmi. W nagrodę na mecie czekało na nich zdrowe, lekkie śniadanie.

Bieg wystartował sprzed siedziby Radia Koszalin, a zakończył się w Wodnej Dolinie. To były występy, konkursy i zabawy, a w wielkim namiocie swoje stoiska miały organizacje pozarządowe. Jednym z punktów zabawy było oficjalne otwarcie przez prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego pola do minigolfa, zbudowanego tuż za boiskiem do piłki siatkowej.

Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie, 75-111 Koszalin, ul. Łużycka 25A, e-mail: | ©2008-2015 strony www Koszalin
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.