XXIV Ogólnopolska Spartakiada Ciepłowników – wywalczyliśmy dziewiąte miejsce

06-09-2018
Wiadomość dodana przez Marcin Ciania
Drużyna Miejskiej Energetyki Cieplnej w Koszalinie wzięła udział w XXIV Ogólnopolskiej Spartakiadzie Ciepłowników. Patronat nad tegoroczną edycją objął prezes Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie Jacek Szymczak.
 
Spartakiada  w tym roku zorganizowana została w Funce pod Chojnicami. Wzięły w niej udział drużyny z 22 firm ciepłowniczych z całej Polski. Zmagania trwały dwa dni, podczas których zawodnicy musieli zmierzyć się z najróżniejszymi konkurencjami. Najlepiej poradziła sobie reprezentacja Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Stargardzie. Za nią na podium stanęły kolejno reprezentacje PEC w Suwałkach i Weglokoksu w Rudzie Śląskiej. Drużyna MEC w Koszalinie w klasyfikacji generalnej zajęła dziewiąte miejsce.
 
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Robert Mania, Małgorzata Betlińska, Małgorzata Stopera, Magdalena Sycz (kapitan), Sylwester Gad, Tomasz Jarecki, Robert Kotarba, Edward Rogowicz, Mirosława Węglewska.

Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie, 75-111 Koszalin, ul. Łużycka 25A, e-mail: | ©2008-2015 strony www Koszalin
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.