Nagroda dla drugiej najlepszej firmy ciepłowniczej w Polsce dla koszalińskiej MEC

15-04-2019
Wiadomość dodana przez Marcin Ciania
Targi Budownictwa "Dom i Ogród", które trwały w weekend w hali Gwardii, były okazją do odebrania przez naszą spółkę nagrody dla drugiej najlepszej firmy ciepłowniczej w Polsce w rankingu "Gazety Prawnej". Koszalińskie targi są okazją do zaprezentowania się firm z branży budowlanej, jak i tych, które świadczą usługi dla nich. Wśród tych drugich była Miejska Energetyka Cieplna, która razem z Urzędem Miasta i pozostałymi spółkami miejskimi również była obecna na targach. Na naszym stoisku zainteresowani mogli zasięgnąć informacji o proponowanych przez MEC usługach, napić się pysznej kawy i herbaty, a najmłodsi mogli zdobyć pluszowe misie, grając w internetową grę o ekologicznym przesłaniu.

Tegoroczne targi były jednak dla nas szczególne – podczas ich oficjalnego rozpoczęcia przedstawiciel "Dziennika Gazety Prawnej", Bogdan Leszczorz, wręczył prezesowi MEC, Robertowi Mani, certyfikat potwierdzający zajęcie II miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej 2019. W rankingu tym firmy z branży ciepłowniczej oceniane są m.in. pod kątem wyników finansowych, prowadzonych inwestycji oraz działalności społecznej. Nie jest to pierwszy sukces MEC w rankingu: w poprzednich latach również zajmowała czołowe lokaty.

Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie, 75-111 Koszalin, ul. Łużycka 25A, e-mail: | ©2008-2015 strony www Koszalin
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.