Cyberbezpieczeństwo w ciepłownictwie. ​IV Forum Ciepłownicze

16-10-2019
Wiadomość dodana przez Marcin Ciania
W kampusie Politechniki Koszalińskiej przy ul. Śniadeckich zorganizowane zostało coroczne koszalińskie Forum Ciepłownicze. Hasłem czwartej edycji sympozjum było „Cyberbezpieczeństwo w przemysłowych systemach ciepłowniczych”.

Forum, organizowane przez Miejską Energetykę Cieplną, Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji Politechniki Koszalińskiej oraz Oddział Koszaliński Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych pozwala zapoznać się zarówno z wynikami badań naukowych, dotyczących omawianej dziedziny, jak i – co szczególnie cenne – z najnowszymi dostępnymi technologiami. 

Taki też charakter miała IV edycja Forum, podczas której zebrani wysłuchali wykładu o poprawie efektywności systemów ciepłowniczych po przejściu na paliwo gazowe, a następnie poznali najnowsze rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz internetu rzeczy, oferowane dla przemysłu przez czołowe firmy technologiczne.

Forum otworzyli rektor PK prof. Tadeusz Bohdal, prezydent Koszalina Piotr Jedliński i prezes MEC Koszalin Robert Mania.

Miejska Energetyka Cieplna Spółka z o.o. w Koszalinie, 75-111 Koszalin, ul. Łużycka 25A, e-mail: | ©2008-2015 strony www Koszalin
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.