Uwaga! Bez wizyt Interesantów w MEC

Szanowni Państwo, kierując się troską o zdrowie nas wszystkich, w obecnej sytuacji epidemiologicznej Interesanci obsługiwani są wyłącznie za pośrednictwem telefonu lub maila.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wprowadziliśmy do odwołania zasadę, że Interesanci są obsługiwani wyłącznie za pośrednictwem telefonu lub maila. Nie ma możliwości osobistych wizyt Interesantów w Miejskiej Energetyce Cieplnej. Co za tym idzie, również otwarcia ofert przetargowych będą się odbywały bez udziału osób zainteresowanych. Mogą odbywać się też z jednodniowym opóźnieniem z uwagi na konieczność 24-godzinnej kwarantanny poczty przychodzącej. Poniżej podajemy telefony i maile, pod którymi można się z nami kontaktować:

  • sekretariat – tel. 94 347-44-25, mail: mec@meckoszalin.pl
  • Biuro Obsługi Klienta – tel. 94 347-44-01, 94 347-44-58, mail: obsluga.klienta@meckoszalin.pl
  • Dział Zamówień Publicznych – tel. 94 347-44-12, 94 347-44-57, mail: przetargi@meckoszalin.pl
  • pogotowie ciepłownicze – tel. 993.

Za utrudnienia przepraszamy. Pamiętajmy jednak o zaleceniach: bez potrzeby nie wychodźmy z domu, unikajmy skupisk ludzi, nie bierzmy udziału w imprezach, również tych rodzinnych. Przypilnujmy naszych dzieci, aby przymusowej przerwy w nauce nie traktowały jako ferii – one również nie powinny bez potrzeby wychodzić z domów. Nie zlekceważmy zagrożenia, tak, jak stało się to we Włoszech!

Skip to content