Konkurs fotograficzny „Zakochaj się w Koszalinie” rozstrzygnięty

Uprzejmie informujemy, że zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu fotograficznego „Zakochaj się w Koszalinie”, którego sponsorem jest Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Koszalinie.

Na tegoroczną edycję konkursu, organizowanego wspólnie przez Klub Bałtyk KSM „Na Skarpie”, Miejską Energetykę Cieplną oraz pod patronatem medialnym „Koszalin Nasze Miasto”, wpłynęło 142 prac i 10 cykli. W konkursie udział wzięli debiutanci, a także uczestnicy poprzednich edycji.

W dniu 12.10.2023 roku dokonano przeglądu nadesłanych prac na konkurs. Jury zakwalifikowało do wystawy pokonkursowej 17 prac laureatów i dodatkowo 11 wybranych. Jury w składzie: prof. PK Monika Zawierowska-Łozińska – graficzka, Wydział Architektury i Wzornictwa – Politechnika Koszalińska; Ziemowit Kalkowski – fotograf; Kazimierz Jurkowski – fotograf; Małgorzata M. Szmat – kurator wystawy, Klub Bałtyk.

Prace laureatów zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej, której wernisaż odbędzie się 3 listopada 2023 roku o godzinie 17.00 w Galerii Klubu Bałtyk. 

Skip to content