„MEC bliżej Mieszkańców” – coroczny piknik na boisku ABC

Jak co roku, wspólnie z Koszalińską Spółdzielnią Mieszkaniową „Przylesie”, Miejska Energetyka Cieplna zaprosiła koszalinian na festyn „MEC bliżej Mieszkańców”. Atrakcji nie brakowało, podobnie jak nagród dla uczestników tradycyjnego marszobiegu.

Festyn przygotowany został na boisku ABC. Były występy wokalne i taneczne, konkursy dla małych i dużych, konkurencje dla rodzin i szkół. Imprezę otworzyli wspólnie wiceprezydenci Koszalina Andrzej Kierzek i Przemysław Krzyżanowski, wraz z prezesem „Przylesia” Kazimierzem Okińczycem i szefem MEC Robertem Manią. Mieszkańców przywitał również i życzył im dobrej zabawy prezydent Koszalina, Piotr Jedliński.

A ta z pewnością była udana. Najmłodsi mogli skorzystać z szeregu atrakcji: kolejki ustawiały się do malowania twarzy, zaplatania bransoletek i wisiorków, konkursu plastycznego, dmuchańców. Na zgłodniałych czekały kiełbaski z grilla, a na pragnących ochłody – lody.

Głównym punktem festynu był jak zwykle marszobieg, którego uczestnicy mogli zdobyć najróżniejsze nagrody, w tym najbardziej atrakcyjną – rower. Emocji podczas losowania nie brakowało. Następny festyn już za rok, zapraszamy!

Skip to content