Na tradycyjnym spotkaniu noworocznym gościliśmy prezydenta Koszalina

12 stycznia 2018 r. w sali konferencyjnej biurowca Miejskiej Energetyki Cieplnej w Koszalinie odbyło się doroczne spotkanie noworoczne Zarządu Spółki z pracownikami. W spotkaniu, jako gość honorowy, uczestniczył Prezydent Miasta Koszalina, Piotr Jedliński.

Uroczystość była okazją do podsumowania minionego roku oraz do zaprezentowania planów i złożenia życzeń na rok 2018. Spotkanie poprowadził Robert Mania, który przedstawił krótkie sprawozdanie z działalności przedsiębiorstwa w ubiegłym roku.  Prezes zarządu MEC Koszalin podkreślił, że  pomimo trudności, w 2017 roku udało się osiągnąć dobre wyniki ekonomiczne i zrealizować kilka ważnych dla firmy inwestycji.

Spółka otrzymała też kilka prestiżowych nagród w ogólnopolskich konkursach branżowych, a w rok 2018 wchodzi z ambitnymi planami inwestycyjnymi. Szef koszalińskiej spółki ciepłowniczej składając życzenia podziękował pracownikom za ich całoroczną pracę, zaangażowanie i osiągnięcia, a władzom miasta za współpracę podczas realizacji inwestycji prowadzonych w ubiegłym roku na terenie Koszalina.

Prezydent Koszalina Piotr Jedliński pogratulował koszalińskim ciepłownikom ubiegłorocznych sukcesów, życzył zdrowia i sprzyjającej dla branży aury. Wyraził przy okazji zadowolenie z rozbudowy miejskiego systemu ciepłowniczego i podłączeniami do niego kolejnych obiektów.

Skip to content