Nagrody dla zwycięzców konkursu „Zakochaj się w Koszalinie”

W klubie „Bałtyk” koszalińskiej spółdzielni mieszkaniowej „Na Skarpie” wręczono nagrody laureatom tegorocznej edycji konkursu fotograficznego „Zakochaj się w Koszalinie”. Sponsorem nagród była Miejska Energetyka Cieplna w Koszalinie.

Konkurs jest od lat współorganizowany przez tygodnik „Koszalin naszemiasto.pl” oraz MEC. Od dwóch edycji w gronie organizatorów jest też klub osiedlowy „Bałtyk” koszalińskiej spółdzielni mieszkaniowej „Na Skarpie”. To właśnie w klubie, jak w ubiegłym roku, wręczono nagrody laureatom i udostępniono wystawę z nagrodzonymi i wyróżnionymi pracami.

Uroczystość wręczenia nagród zwieńczyło wspólne zdjęcie. Od lewej: prezes MEC Robert Mania, Grzegorz Wiercioch, Maria Pelc, Marcin Pauba, Maria Pluta, Violetta Goldfarb, Katarzyna Raczkowska, prezes KSM „Na Skarpie” Leszek Ślipek.

Na konkurs nadesłano prawie 250 prac, jury nie miało więc łatwego zadania. Ostatecznie za najlepsze uznano zdjęcie Marii Pluty i to jej przypadła w nagrodę statuetka Koszalińskiej Perły, która od lat jest główną nagrodą w konkursie. Kolejne miejsca zdobyli Grzegorz Wiercioch (II miejsce), Violetta Goldfarb (II miejsce), Maria Pelc (III miejsce), Marek Jóźków (III miejsce), Marcin Pauba (wyróżnienie), Anna Klinkosz (wyróżnienie) oraz Katarzyna Raczkowska (I miejsce w nowej kategorii „Zasoby KSM Na Skarpie”).

Wystawa nagrodzonych i wyróżnionych zdjęć będzie trwała do końca września.

Skip to content