Targi Budownictwa „Dom i Ogród”. Dzieci zdobywały misie z logo MEC

W weekend w koszalińskiej hali Gwardii trwały Targi Budownictwa „Dom i Ogród”. Jednym z wystawców była Miejska Energetyka Cieplna. Do naszego stoiska zwiedzających przyciągały m.in. misie, które najmłodsi mogli zdobyć grając w grę „Wygoń z miasta czarny smog”. Gra jest dostępna na naszej stronie internetowej meckoszalin.pl
 Podczas corocznych Targów Budownictwo „Dom i Ogród” w hali Gwardii prezentują się firmy związane z branżą budowlaną, oraz świadczące na jej rzecz różnorakie usługi. Były też spółki miejskie, w tym Miejska Energetyka Cieplna, które prezentowały się razem z Urzędem Miasta na wspólnym stoisku. Przed hala natomiast trwała giełda ogrodnicza.
 W naszym stanowisku dorośli mogli zasięgnąć informacji na temat oferty i możliwości podłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz napić się pysznej kawy, przygotowanej przez profesjonalną baristkę. Ich pociechy w tym czasie grały w naszą internetową, ekologiczną grę „Wygoń z miasta czarny smog”. Dowiadywały się z niej, jak dbać o czyste powietrze w mieście, jak wielkie ciepłownie wytwarzają energię cieplną, chroniąc jednocześnie środowisko, oraz jak oszczędzać ciepło. Nagrodą dla grających były pluszowe misie – maskotki z logo MEC.

Skip to content