Zapraszamy do udziału w konkursie na nadanie imion pisklętom sokołów wędrownych

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy konkurs na nadanie imion na nadanie imion pisklętom sokołów z tegorocznego lęgu. Zachęcamy do udziału w konkursie i zgłaszania w jego I etapie propozycji imion damskich i męskich dla czterech sokołów wędrownych, które są potomstwem Nili i jej tegorocznego partnera.

Propozycje imion przyjmowane są tylko poprzez formularz umieszczony na stronie MEC Koszalin.

W konkursie przewidziane są cztery nagrody główne dla autorów imion, które zdobędą najwięcej głosów podczas głosowania internetowego w etapie II. Wszystkie osoby chcące uczestniczyć w konkursie, prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu, który znajduje się w zakładce konkursowej na stronie MEC Koszalin.

Dodatkowo informujemy, że prowadzimy równolegle minikonkurs na nadanie imienia dla bezimiennego samca, partnera Nili. Minikonkurs przeprowadzamy wśród pracowników MEC Koszalin, a imię samca ogłosimy już 10 maja br.

Przypominamy, że losy tego dzikiego i ściśle chronionego gatunku od trzech lat możemy obserwować na podglądzie na żywo na naszej stronie internetowej w zakładce „sokoły online”.

Skip to content