​MEC uczestniczyła w największej w Polsce konferencji branży ciepłowniczej

XXVI Sympozjum „Wiosenne Spotkanie Ciepłowników” organizowane jest przez wydawcę magazynu „Energetyka Cieplna i Zawodowa” oraz portalu kierunekENERGETYKA.pl Szef Miejskiej Energetyki Cieplnej w Koszalinie był jednym z ekspertów, uczestniczących w dyskusjach.

W 26 edycji Sympozjum wzięło udział prawie 750 uczestników. Podczas spotkania zorganizowano sześć dyskusji tematycznych oraz dwie interaktywne debaty, w których pytania ekspertom mogli zadawać internauci. Tematyka trzydniowej konferencji dotyczyła wszelkich istotnych kwestii, związanych z produkcją i przesyłem ciepła: optymalizacji procesów wytwarzania ciepła, diagnostyki i awarii sieci, nowoczesnych technologie, ochrony środowiska, dostosowania do wymogów unijnych.

Jednym z ekspertów, którzy na zaproszenie organizatora wzięli udział w Sympozjum, był Robert Mania, prezes Miejskiej Energetyki Cieplnej w Koszalinie. Uczestniczył w debacie „Ciepłownictwo jako biznes”. Debaty były transmitowane on-line, dzięki czemu mogli w nich wziąć udział nie tylko słuchacze na sali, ale także internauci, zadając pytania ekspertom.

Sympozjum „Wiosenne Spotkanie Ciepłowników” to największa w Polsce konferencja dedykowana branży ciepłowniczej. Jej organizatorem jest Wydawnictwo BMP, wydawca magazynów branżowych, m.in. „Energetyki Cieplnej i Zawodowej” oraz portali, m.in. kierunekENERGETYKA.pl

Dodaj komentarz

Skip to content