Konkurs fotograficzny „Zakochaj się w Koszalinie” rozpoczęty!

Z przyjemnością informujemy, że ruszył konkurs fotograficzny „Zakochaj się w Koszalinie”, którego sponsorem jest Miejska Energetyka Cieplna sp. z o.o. w Koszalinie. To kolejna edycja konkursu, którego organizatorem jest Klub „Bałtyk” Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Na Skarpie”, pod patronatem medialnym redakcji tygodnika Nasze Miasto Koszalin. To wspólny projekt fotograficzny, którego ideą jest uchwycenie piękna w przestrzeni Koszalina. Fotografujący mogą nam pokazywać Koszalin, który ich oczarował, a nawet urzekł i w którym się najzwyczajniej zakochali.

Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 10 fotografii. Cykl prac traktowany będzie jako 1 praca. Zdjęcia nie muszą być zrobione teraz. Mogą być to również zdjęcia z lat poprzednich, ale nigdzie wcześniej nie nagradzane. Zdjęcia, również czarno-białe, powinny być wykonane tak, by nie było wątpliwości, że ukazują Koszalin. Organizatorzy dopuszczają nadsyłanie prac tylko w wersji elektronicznej. Pliki o rozmiarze minimum 5 Mpix, a optymalnie 20 Mpix i zapisane w formacie JPG należy przesyłać na adres e-mail: fotokonkurs-zakochajsie@wp.pl

Zgłoszenia można nadsyłać do 13 maja 2022 r., a wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 23 maja 2022 r. Więcej informacji, regulamin konkursu oraz pozostałe niezbędne dokumenty znajdą Państwo na stronie KSM „Na Skarpie” oraz na oficjalnym profilu Facebookowym konkursu Zakochaj się w Koszalinie.

Finał zeszłorocznej edycji konkursu. Od lewej: prezes MEC Robert Mania, Grzegorz Wiercioch, Maria Pelc, Marcin Pauba, Maria Pluta, Violetta Goldfarb, Katarzyna Raczkowska, prezes KSM „Na Skarpie” Leszek Ślipek.
Skip to content