Koszalińskie szczypiornistki rozpoczynają nowy sezon PGNiG Superligi Kobiet

Szczypiornistki zespołu Młyny Stoisław Piłka Ręczna Koszalin zaprezentowały się przed rozpoczynającym się sezonem PGNiG Superliga Kobiet. Miejska Energetyka Cieplna sp. z o.o. w Koszalinie wspiera tę lokalną drużynę od lat.

Do biało-zielonych dołączyły: Barbara Choromańska, Magdalena Reichel, Aleksandra Nowicka, Kristyna Kubisova oraz Patrycja Jura. Ta ostatnia jest wychowanką Klubu Uczelnianego AZS Politechnika Koszalińska. W kadrze są również znane z występów w biało-zielonych barwach zawodniczki: Katarzyna Zimny, Natalia Filończuk, Aleksandra Zaleśny, Emilia Kowalik, Żaneta Lipok, Anna Mączka, Hanna Rycharska, Adriana Kurdzielewicz, Gabriela Haric, Gabriela Urbaniak oraz Martyna Żukowska. W nowym roku do gry po urlopie macierzyńskim powrócić powinna Adrianna Nowicka.

Już w najbliższą sobotę 10 września o godzinie 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich 4 odbędzie się pierwszy mecz Młynów Stoisław Koszalin w sezonie 2022/2023. Rywalkami biało-zielonych będą Mistrzynie Ukrainy, Galiczanka Lwów, które ze względu na napaść Rosji na naszych wschodnich sąsiadów wezmą udział w polskich rozgrywkach piłki ręcznej kobiet.

Zapraszamy do wspierania naszą koszalińską drużynę w walce o pierwsze ligowe zwycięstwo w nowym sezonie PGNiG Superligi Kobiet!

Skip to content