Ruszyła Koszalińska Karta Mieszkańca

W ramach programu „Kocham Koszalin” została wprowadzona Koszalińską Kartę Mieszkańca. To dzięki Karcie, Aplikacji Kocham Koszalin na urządzenia mobilne oraz stronie internetowej www.kochamkoszalin.pl Mieszkańcy Koszalina uzyskają nieograniczony dostęp do informacji z życia Miasta, a także do licznych ulg i benefitów oferowanych przez Partnerów Programu.

Posiadacze karty mogą skorzystać z atrakcyjnego systemu zniżek i ulg. Miasto zaoferuje pakiet udogodnień, na który będą się składać m.in. szczególne uprawnienia do korzystania z bezpłatnych i ulgowych przejazdów komunikacją miejską, korzystniejsze stawki opłat parkingowych oraz preferencyjne warunki przyjęcia dzieci do koszalińskich żłobków i przedszkoli. To także szereg ulg i zniżek w miejskich instytucjach kultury i sportu. Do programu zostali zaproszeni przedsiębiorcy, którzy zaproponują posiadaczom karty specjalną ofertę na swoje towary i usługi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tego pakietu korzyści dla mieszkańców. O kartę można wystąpić poprzez stronę internetową www.kochamkoszalin.pl a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Fizyczną wersję karty można otrzymać w Centrum Usług Społecznych.

Skip to content