Naukowcy i praktycy o roli małych i średnich przedsiębiorstw

Przedstawiciele zarządu Miejskiej Energetyki Cieplnej w Koszalinie wzięli udział w XIX Konferencji Naukowej Forum Wspierania Przedsiębiorczości Mikrofirma 2023 w Mielnie. W tym roku jednym z ważniejszych tematów były wyzwania wiążące się z transformacją energetyczną.

Reprezentanci różnych ośrodków badawczych z kraju i zagranicy przez dwa dni (7 i 8 grudnia) dyskutowali o szansach i barierach w rozwoju małych i średnich firm. Organizatorami konferencji Mikrofirma 2023 były: Politechnika Koszalińska, a także Uniwersytet Szczeciński i Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) w Warszawie. Przewodniczącą komitetu organizacyjnego konferencji była rektor Politechniki Koszalińskiej dr hab. Danuta Zawadzka, prof. PK.

Podczas konferencji zaprezentowało się wielu prelegentów, w tym przedstawiciele zarządu MEC Koszalin. Konferencję śledziło ponad 230 uczestników (organizatorzy umożliwili udział także w formule online). W grupie słuchaczy byli m.in. studenci i doktoranci Szkoły Doktorskiej Politechniki Koszalińskiej.

Robert Mania, prezes MEC Koszalin podczas prezentacji w panelu pn. „Uwarunkowania funkcjonowania sektora MŚP – sesja plenarna”
Dr Adam Wyszomirski, członek zarządu MEC Koszalin podczas prezentacji w panelu pn. „Rola energii w funkcjonowaniu przedsiębiorstw sektora MŚP oraz w rozwoju ich otoczenia”
Skip to content