​MEC na Targach Budownictwa „Dom i Ogród” już w ten weekend

Miejska Energetyka Cieplna będzie jednym z wystawców na zaplanowanych na najbliższą sobotę i niedzielę Targów Budownictwa „Dom i Ogród”. Tradycyjnie odbędą się one w hali Gwardii. MEC uczestniczy w targach, prezentując świadczone przez siebie usługi, związane z produkcją i dostawą energii cieplnej na potrzeby ogrzewania i ciepłej wody. Przedstawiciele naszej spółki udzielą wszelkich informacji na temat oferty i możliwości podłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Zwiedzający będą mogli na naszym stoisku napić się pysznej kawy, przygotowanej przez profesjonalnego baristę, a ich pociechy w tym czasie będą mogły zagrać w naszą internetową, ekologiczną grę „Wygoń z miasta czarny smog”. Dowiedzą się z niej, jak dbać o czyste powietrze w mieście, jak wielkie ciepłownie wytwarzają energię cieplną, chroniąc jednocześnie środowisko, oraz jak oszczędzać ciepło. Nagrodą dla grających będą pluszowe misie – maskotki z logo MEC.

Na targach prezentują się firmy związane z branżą budowlaną, oraz świadczące na jej rzecz różnorakie usługi. Spółki miejskie, w tym MEC, będą się prezentować razem z Urzędem Miasta na wspólnym stoisku. Jedną z atrakcji targów będą pokazy prowadzone przez Wiesława Skibę, fachowca znanego z telewizyjnych programów TVN i Domo+. Przed halą natomiast trwać będzie giełda ogrodnicza.

Skip to content