​„Zakochaj się w Koszalinie” – ruszył konkurs fotograficzny

Ponownie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym, organizowanym przez redakcję tygodnika „Koszalin naszemiasto.pl” oraz Miejską Energetykę Cieplną. Konkursy fotograficzne, których bohaterem jest Koszalin, organizowane są przy współudziale MEC już od kilku lat. Najpierw miały postać spaceru fotograficznego, później – całorocznych zmagań, podzielonych tematycznie na cztery pory roku. Obecny konkurs nosi nazwę „Zakochaj się w Koszalinie” i nieprzypadkowo ruszył w święto zakochanych 14 lutego.
 Zasady? Zgodne z nazwą: fotografujący mogą pokazywać taki Koszalin, który ich oczarował, urzekł, w którym się zakochali. Kategorie są trzy: zdjęcia amatorskie, zdjęcia profesjonalne nieobrobione cyfrowo oraz zdjęcia profesjonalne poddane cyfrowej obróbce.
 Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie trzy fotografie w wybranej kategorii. Amatorzy – tylko w amatorskiej. Profesjonaliści mogą wysłać zgłoszenia do obu dedykowanych im kategorii. Zdjęcia nie muszą być zrobione teraz – mogą pokazywać nasze miasto zarówno wiosną, latem, jesienią, jak i zimą. Mogą być to również zdjęcia z ubiegłych lat. Zdjęcia powinny być wykonane tak, by nie było wątpliwości, że ukazują Koszalin.
 Zgłoszenia (maksymalnie 3 zdjęcia, dane autora, nr telefonu kontaktowego) można wysyłać do 21 marca na adres mailowy: katarzyna.chybowska@polskapress.pl W tytule wiadomości należy wpisać nazwę konkursu oraz kategorię, w której się bierze udział. Zgłoszone zdjęcia będą raz w tygodniu publikowane na portalu koszalin.naszemiasto.pl, a wybrane – na łamach papierowego wydania. Wyniki poznamy 28 marca.
 Nagrody będą trzy – pieniężne, równorzędne, dla zwycięzców każdej z kategorii. Autor najlepszej fotografii zdobędzie statuetkę Koszalińskiej Perły.

Skip to content